Konferencja dla firm produkcyjnych

Zarządzasz firmą produkcyjną? Jesteś właścicielem, a może dyrektorem produkcji lub szefem IT? Zapraszamy na konferencję dla firm produkcyjnych w edycji ONLINE! Z wydarzenia możesz skorzystać całkowicie bezpłatnie, z poziomu swojego komputera.
Konferencja, której coroczne edycje w wybranych polskich miastach, gromadziły liczne grono praktyków z firm produkcyjnych, stanowi doskonałą okazję poznania trendów, nowości i rozwiązań w zakresie wykorzystania IT w firmach wytwórczych. Agenda, którą przygotowaliśmy, koncentruje się na zagadnieniach takich jak: zarządzanie całym procesem produkcji ? od przygotowania przez planowanie aż do rejestracji operacji na hali, ciekawe przykłady wykorzystania IoT i wdrożenia Przemysłu 4.0, zarządzanie małym i dużym magazynem w firmie produkcyjnej, szybki dostęp do czytelnych danych na temat sytuacji w przedsiębiorstwie wytwórczym, zarządzanie pracownikami na hali produkcyjnej i pracującymi zdalnie.
Zapisz się, poznaj całość agendy i daty emisji poszczególnych prezentacji:  https://event.comarch.com/erp/pl/produkcja-w-dobrych-rekach-2020/