O nas

COMARCH Partner w Suwałkach i w Ełku

° Kim jesteśmy?

Zespół specjalistów systemów ERP. Dysponujemy bogatym zasobem wiedzy i doświadczenia, który pozyskaliśmy od czasu powstania naszej firmy w roku 1991. Zajmujemy się wdrażaniem oprogramowania Comarch w firmach. Cieszymy się dobrą opinią naszych Klientów oraz posiadamy oficjalny tytuł Srebrnego Partnera Comarch, który podkreśla nasz wkład w rozwój przedsiębiorstw podejmujących z nami współpracę.

° Co oferujemy?

Wdrażamy oraz rozbudowujemy systemy Comarch ERP w firmach, dostosowujemy rozwiązania pod indywidualne wymagania Klientów. Tworzymy mechanizmy integracyjne z innymi systemami, optymalizujemy procesy w przedsiębiorstwach, co przekłada się na wymierne korzyści naszych Klientów. Dążymy do maksymalizacji automatyzacji rozwiązań aby system pracował na rzecz Klienta, a nie Klient na rzecz systemu. Pomagamy w doborze infrastruktury sprzętowej. Wspomagamy analizy pracy pracowników poprzez monitoring sieci. Wspieramy naszych Klientów w każdym aspekcie ich działalności.

° Wiedza

Poszerzamy nasze możliwości, dzięki wprowadzonym procedurom w firmie nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje, co przekłada się na jakość oferowanych przez nas rozwiązań. Przechodzimy przez szereg certyfikacji aby nasza wiedza była zawsze aktualna i dostosowana do obecnego zapotrzebowania rynku.

° Nasi Klienci

Nasze rozwiązania umożliwiają optymalizację pracy w wielu sektorach rynku. Wśród  naszych Klientów znajdują się m.in.

  • firmy handlowe ? wspomagamy funkcjonowanie zarówno małych lokalnych biznesów, jak również firmy wielooddziałowe,
  • zakłady produkcyjne ? usprawniamy i uproszczamy procesy produkcyjne,
  • służba zdrowia ? dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów informatycznych usprawniamy pracę w placówkach medycznych,
  • urzędy ? pomagamy w sprawnym prowadzeniu księgowości

Wykonaliśmy wiele skutecznych wdrożeń systemów Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Optima, przez co utrzymujemy silną pozycję Partnera Comarch w północno-wschodniej Polsce.

Zapraszamy do współpracy: erp@e-setup.pl