SETUP XL

SETUP XL ikona programu

Oferujemy Państwu narzędzie do wyliczania rotacji, automatycznego wpisywania normatywów, wysyłania powiadomień i generowania zamówień, automatycznego przesyłania wydruków z analiz.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy aplikację współpracującą z COMARCH ERP XL, która automatyzuje pracę i daje nowe możliwości.

SETUP XL

SETUP XL

Poznaj możliwość SETUP XL

SETUP XL moduły

Wylicz rotacje towarów

Chyba wszyscy znamy ten problem: po przyjściu klienta okazuje się, że towaru którym jest zainteresowany, nie mamy na stanie lub jest na innym magazynie. Jedyne co możemy zaproponować to wizytę w sklepie w późniejszym terminie. Nie jest to tragedia jeżeli jesteśmy jedynym dystrybutorem produktu, w innym przypadku straciliśmy możliwość sprzedaży, a być może w oczach klienta staliśmy się mniej atrakcyjni i zdecyduje się on na zakupy u konkurencji.

Moduł wyznaczania rotacji towarów w SETUP XL wychodzi na przeciw temu wyzwaniu. Dzięki naszemu narzędziu Twoi pracownicy przeanalizują w szybki i łatwy sposób rotację towaru w przedsiębiorstwie. Możesz zdecydować za jaki okres chcesz podjąć analizę, wskazać typy dokumentów, które chcesz wziąć pod uwagę. Dzięki temu w łatwy sposób będziesz mógł zarządzać zasobami magazynowymi zarówno w czasie gdy towar rotuje jak również w czasie jego przestoju.

SETUP XL jest to narzędzie współpracujące z oprogramowaniem COMARCH ERP XL.

Daje ono możliwość wyliczenia rotacji towarów w określonym czasie i automatycznego wyznaczenia na jej podstawie normatywów (ilości minimalnej i maksymalnej).

Do tej pory jeśli chcieliśmy korzystać z normatywów to użytkownik musiał wejść i w każdym towarze wpisać ręcznie te ilości. Informacje te są bardzo przydatne m.in. przy wyliczaniu bilansu stanu towarów, gdzie wg stanów aktualnych, zamówień zakupu, sprzedaży i normatywów program COMARCH ERP XL generuje nam listę towarów, na której widzimy jakich towarów nam brakuje na stanie i z tego samego okna możemy od razu je zamówić bądź też utworzyć zlecenie produkcyjne/zlecenie kompletacyjne. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia pracę dla pracowników zajmujących się dostawami i zakupem.
Jednak co, jeśli w firmie mamy tysiące kartotek i aby wyliczenia były rzetelne, pracownik musi spędzić kilka dni na wprowadzanie samych ilości na kartoteki towarowe? Co, jeśli zamówienia są zależne od sezonu (letniego, zimowego) i wpisane na normatywach ilości zmieniają się wraz ze wzrostem sprzedaży w danych miesiącach?

Dzięki programowi SETUP ERP XL takie ustawienie jest już możliwe, a ilości zostaną przeliczone i wypełnione automatycznie na kartotekach.

Dodatkowo program umożliwia automatycznie sprawdzenie braków na magazynie i wysłanie maila do osoby zarządzającej dostawami.

Nawet najlepiej dostosowane normatywy na kartotekach towarowych na niewiele się zdadzą jeżeli nie powstaną fizyczne dokumenty Zamówienia Wewnętrznego (ZW) lub też Zamówienia Zakupu (ZZ), które odzwierciedlą w systemie ERP fizyczne zapotrzebowanie na towar.

Zaawansowane opcje w module Informowania o stanie towarów umożliwiają nie tylko wysyłanie komunikatów o zapotrzebowaniu na towar ale również automatyczne tworzenie dokumentów ZZ oraz ZW.

Można wskazać, które towary chcemy analizować, jakie magazyny mają być objęte analizą. Użytkownik zostanie poinformowany w sposób automatyczny o potrzebie zamówienia materiałów dla produkcji, produktu na sklepową półkę.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania demo programu SETUP XL

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę SETUP Jacek Sadowski moich danych osobowych w celu zapewnienia przekazania cennika oraz w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od SETUP Jacek Sadowski w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie informacji handlowych o produktach , szkoleniach, konferencjach na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.